تبلیغات
فارسی1 - خلاصه ی سریال اوالونا

فارسی1
http://tvfarsi1.persiangig.com/Capturehghg.PNG

بقیه در ادامه مطلب

اوالونا

اوالونا از مناطق روستایی زیبا شروع شده وما را به عمارتی مجلل  متعلق به یک خانواده ثروتمند و شرکتهای مدرن یک آژانس تبلیغاتی پر سروصدا می برد, اوالونا داستان عشقی طوفانیست بین اِوا گنزالس و دنیل ویلانوو که مدیر اجرایی یک شرکت تبلیغاتی بسیار موفق است.

اوا، با دنیل و دوست صمیمی اش لئوناردو، در نمایشگاهی که او برای کمک به مخارج زندگی خوانواده اش موقتا مشغول به کار بود برای اولین بار آشنا می شود. روز بعد، حادثه ای ناگوار برایش اتفاق می افتد، پدرش در یک تصادف ناجوانمردانه کشته می شود و راننده نیز فرار می کند و این دو حادثه به گونه ای که اوا حتی نمی تواند تصورش را کند به هم مربوط از آب در می آیند.

با غمی جانکاه، اوا قسم می خورد که قاتل پدرش را پیدا کند و انتقام مرگ او را بگیرد.

این شروع داستانیست پرماجراو مملو از دسیسه و پیشامدهایی دور از انتظار.

دنیل، نامزد خواهر لئوناردو، ویکتوریا،است که بعد از یک شرط بندی  با لئوناردو ، تمام وقتش را صرف حمایت از اِوا می کند. لئوناردو با دنیل شرط می بندد که هر جور شده دل اِوا را به دست بیاورد، در حالیکه دنیل مطمئن است که اوا هرگز به دام لئوناردو نخواهد افتاد.

دنیل با وجود رابطه اش با ویکتوریا، ناخواسته عاشق اوا می شود، و اوا هم به او علاقه مند می گردد. از طرف دیگر از آنجا یی که لئوناردوی شیطان صفت هرجور شده می خواهد برنده این شرط شود , دست به هر کاری می زند تا رابطه اوا و دنیل را از بین ببرد.

اوالونا مشکلات و موقعیتهای سخت و ترسناکی که برای هر مهاجری ممکن است رخ دهد را بدون اینکه داستان هیجان و رمانس خود را از دست بدهد،  به تصویر می کشد . مشکلاتی از قبیل پیدا کردن کار بدون داشتن تحصیلات، نگران ودوراز خانواده بودن وتمام وسوسه ها و فریبهای شهری بخوبی در این داستان به نمایش گذاشته می شود.

اوا گونزالس- بلانکا سوتو
او خواهر بزرگ آلیسیا، و دختر دبرا است. اودوست صمیمی جولیو، مادر پابلیتو و لوریتا، و همسر دنیل نیز می باشد.

دانیل ویلانوو- گای ایکر

او همسر سابق ویکتوریا، دوست فرانسیسکو، دوست صمیمی جولیو، پدر پابلیتو و لوریتا، و همسر اوا می باشد.

لئوناردو، لئو آریسمندی- جولیان گیل
او برادر ویکتوریا، پسر مارسلا، پسر ناتنی جولیو است که به خاطر ثروت اوا عاشق اومی شود او همچنین قاتل پدر اِوا می باشد.

ویکتوریا آریسمندی- ونسا ویللا
او فرزند خوانده مارسلا، خواهر لئو، دختر واقعی خوستا و جولیو است.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 تیر 1390 توسط امیر
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | شبکه زمزمه